ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt marketinggel és értékesítéssel foglalkozó csapatába keres zki-epulet
2 fő területi kereskedelmi képviselőt
A leendő munkatársak feladatai:
• új fajták bevezetése
• új felhasználók felkutatása és kapcsolat kiépítése
• a meglévő partnerek fejlesztése, és keresztértékesítési lehetőségek állandó kutatása
• jelentések, megrendelések feldolgozása
• termékbemutatók szervezése, lebonyolítása

Elvárások:
• kertész vagy agrármérnöki diploma
• B kategóriájú vezetői engedély
• jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
• szorgalom
• önálló munkavégzésre való hajlam
• kulturált megjelenés
• felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny
• mezőgazdasági értékesítésben szerzett tapasztalat
• angol nyelvtudás
• Békés vagy Csongrád megyei lakhely
• Hajdú-Bihar vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei lakhely
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az önéletrajzokat pdf formátumban a jhorvath@zki.hu e-mail címre várjuk 2018. április 30-ig

A ZKI Zrt. zöldségnemesítéssel foglalkozó csoportjába keres fizikai munkakörbe munkatársakat.

Előnyt jelent:

  • kertészeti vagy mezőgazdasági végzettség
  • kertészeti munkákban szerzett tapasztalat

Jelentkezni a 06-30/368-6374-es telefonszámon vagy személyesen a ZKI Zrt. telephelyén (Kecskemét, Mészöly Gyula út 6.), a kertészeti vezetőnél lehet.

FELHÍVÁS DUÁLIS JELLEGŰ KERTÉSZMÉRNÖK KÉPZÉSRE!

A ZKI Zrt. leendő kertészmérnök hallgatók jelentkezését várja.

Amennyiben továbbtanulásodat a Kecskeméti Főiskola Kertészeti Főiskolai Karán, kertészmérnök alapszakon, dísznövény- és zöldségtermesztési szakirányban tervezed, úgy a ZKI a Főiskolával kötött együttműködés keretében a duális képzés folyamatos gyakorlati hátterét biztosíthatja számodra.

További információ és jelentkezés:

ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt. (6000 Kecskemét, Mészöly Gyula út 6.) Mentor: Futaki Zsolt (zfutaki@zki.hu, Tel: 76/481-329)