A ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt kecskeméti központi telephelyére

vetőmag vizsgáló laboratóriumába keres

Labor asszisztenst

A leendő munkatárs feladatai:

  • vetőmagok vizsgálata annak adatainak rögzítése
  • fémzárolás, fémzárolással kapcsolatos adminisztráció
  • beszállított nyersanyag adminisztrálása

Elvárások:

  • kertész középfokú végzettség
  • precizitás
  • szorgalom
  • önálló munkavégzésre való hajlam
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny

  • vetőmag laboratóriumban szerzett tapasztalat
  • kecskeméti lakhely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az önéletrajzokat a klaudia@zki.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével vagy a ZKI ZRt. Kecskemét 6000 Mészöly Gyula u. 6. címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2017. december 15.

favicon

A ZKI Zrt. gazdasági csoportjába Számviteli munkatársat keres!

Elvárt képesség, tapasztalat:

– mérlegképes könyvelői végzettség és gyakorlat

– naprakész adózási, számviteli ismeretek

– precizitás

– felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk:

– teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás

– állami tulajdonosi háttér

– versenyképes bér és cafeteria

– támogatott képzések

A pályázatokat a kkochne@zki.hu e-mail címre várjuk!

A ZKI Zrt. zöldségnemesítéssel foglalkozó csoportjába keres fizikai munkakörbe munkatársakat.

Előnyt jelent:

  • kertészeti vagy mezőgazdasági végzettség
  • kertészeti munkákban szerzett tapasztalat

Jelentkezni a 06-30/368-6374-es telefonszámon vagy személyesen a ZKI Zrt. telephelyén (Kecskemét, Mészöly Gyula út 6.), a kertészeti vezetőnél lehet.

A ZKI Zrt. zöldségnemesítéssel foglalkozó csoportjába keres KERTÉSZ TECHNIKUS munkatársat.

Feltételek:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

  • felsőfokú végzettség
  • kertészeti munkák irányításában szerzett tapasztalat

A  pályázatokat az alábbi címre várjuk: zkikmet@zki.hu

FELHÍVÁS DUÁLIS JELLEGŰ KERTÉSZMÉRNÖK KÉPZÉSRE!

A ZKI Zrt. leendő kertészmérnök hallgatók jelentkezését várja.

Amennyiben továbbtanulásodat a Kecskeméti Főiskola Kertészeti Főiskolai Karán, kertészmérnök alapszakon, dísznövény- és zöldségtermesztési szakirányban tervezed, úgy a ZKI a Főiskolával kötött együttműködés keretében a duális képzés folyamatos gyakorlati hátterét biztosíthatja számodra.

További információ és jelentkezés:

ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt. (6000 Kecskemét, Mészöly Gyula út 6.) Mentor: Futaki Zsolt (zfutaki@zki.hu, Tel: 76/481-329)