Álláslehetőségek

Jelenleg nincs nyitott pozíció.

Sok évtizedes múltra visszatekintő zöldségnemesítő és vetőmag értékesítő cég keres munkatársat.

Pozíció: Nemesítési technikus

Társaságunk közel 80 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú zöldségnemesítéssel és vetőmagforgalmazással foglalkozó részvénytársaság. Munkatársunk aktív tagja lesz a nemesítés köré fonódó munkálatok elvégzésében

A jövőbeni munkatársunkkal szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Használható angol nyelvtudás
  • Önálló idő és munkabeosztás
  • Alkalmanként külföldi munkavégzésre való nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Növénytermesztésben jártasság
  • Kreativitás
  • Pozitív attitűd
  • Feladatorientáltság
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • Kísérletek szervezése és kivitelezése bel- és külföldön
  • Kísérleti partnerekkel szerződéskötés, kísérletek felügyelete
  • Kísérleti adatfeldolgozás
  • Tenyészkerti munkákban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Egyedi munkakör, az agrárium egy szűk, nagyon speciális szegmensében
  • Mobil munkavégzéshez szükséges összes eszköz
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • 80 éves cég megbízható háttere

Jelentkezni az alábbi e-mail címen mcsontos@zki.hu címen 2023. október 31-ig lehet.

© Minden jog fenntartva – ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt.        Weboldal: Somos Media